Volné pozice

Patříme mezi významné zaměstnavatele v kraji Vysočina a Jihomoravském kraji. Aktuálně zaměstnáváme 220 zaměstnanců po celé ČR. Převážná část pracuje v Jihlavě, kde společnost sídlí.

Volná místa v Jihlavě

Nákupčí

NÁPLŇ PRÁCE

zpracování a koordinace nákupních objednávek dle požadavků ze systému, s lokálními i zahraničními dodavateli

podílení se na nákupních aktivitách, projektech a kooperace s ostatními středisky ve společnosti

realizace poptávkového řízení

likvidace faktur, a případné jednání s dodavatelem o opravě nebo řešení

řešení operativních záležitostí v dodávkách

komunikace s dodavateli ohledně objednávek zboží

zajišťování optimální zásoby sortimentu u svěřených dodavatelů

úprava ceny (přecenění, vyhodnocení přecenění, zajištění kompenzace)

CO POŽADUJEME?

proaktivní přístup

zkušenost na obdobné pozici - alespoň 2 roky

angličtina na úrovni dostatečné pro základní komunikaci se zahraničními dodavateli

nebát se změnit roky zaběhlé postupy, pokud něco nedává smysl

aktivní / pokročilá znalost MS Office

zodpovědnost a spolehlivost

komunikativní osobnost

odolnost vůči stresu

časová flexibilita

CO VÁM NABÍZÍME?

zajímavou práci s možností dalšího karierního posunu

firemní benefity jako dovolená navíc, 13. plat, dotované stravování, pružnou pracovní dobu, notebook a mobilní telefon, firemní produkty za zvýhodněnou cenu, příspěvek na penzijní pojištění, ...

kariera@doornite.cz

Děkujeme

Pavel Babička

tel.: +420 567 121 419
e-mail: kariera@doornite.cz

Sestavte si dveře na míru

x

V našem konfigurátoru dveří si sami online vytvoříte dveře podle svých představ. Vyberte si materiál, typ, barvu, výplň a tak dále. Svůj návrh pak pošlete nejbližšímu prodejci a máte hotovo.

vyzkoušet