NOČNÍ BĚH PRO SVĚTLUŠKU 2024

I my jsme se přidali...


16. 5. 2024 přibližně ve 20.45 hod jsme se za chladného večera postavili s dalšími cca 900 světluškami na start Nočního běhu pro Světlušku. Za DOORNITE se nás účastnilo při naší první firemní účasti 18 což lze považovat za roj střední velikosti.

Start i cíl akce byl v amfiteátru letního kina v Jihlavě. Trasa vedla podél meandru řeky Jihlavy, částí vyhlášené jihlavské ZOO, lesoparkem Heulos a zpět opět podél meandru řeky do amfiteátru. Celkem se jednalo o cca 4 km a poměrně členitý profil tratě někteří z nás absolvovali temperamentnějším stylem chůze, někdo pomalou chůzí, někdo hodně pomalou chůzí a někdo dokonce během.

A proč zrovna NOČNÍ BĚH PRO SVĚTLUŠKU?

Nadační fond Českého rozhlasu pomáhá vytvářet prostředí a podmínky pro plnohodnotný rozvoj člověka a jeho schopností, bez ohledu na jeho hendikep či znevýhodnění. Své poslání naplňuje prostřednictvím dlouhodobých projektů Světluška a Ježíškova vnoučata a jednorázových sbírek, které pomáhají tam, kde je potřeba.

Nadační fond Českého rozhlasu má naši důvěru, tradici, je transparentní a je garantem toho, že prostředky budou použity na správném místě.

Naší účastí uděláme něco pro své zdraví, utužíme kolektiv a někomu přineseme prostřednictvím fondu naději.

Již nyní se těšíme na naši účast v roce 2025.