O nás

Společnost DOORNITE s.r.o. je největší výrobce interiérových dveří v České republice a ročně vyrobí přes 580 tisíc kusů dveří a zárubní. Vyrábí dveře, které jsou určeny pro novostavby, rekonstrukce bytů a rodinných domů, pro veřejné budovy jako banky, školy, nemocnice, hotely nebo kancelářské prostory.

Díky moderním výrobním technologiím, zkušenostem a našim designérům jsme schopni vyjít vstříc stále náročnějším požadavkům trhu a přáním zákazníků. Vyrábíme krásné interiérové a vstupní dveře, které nabízejí více bezpečí, funkčnosti, pohodlí, světla, smart doplňků a vyrobíme dveře atypických rozměrů. Od léta 2022 nabízíme unikátní možnost kombinovat naše dveře s laminátovými podlahami značky Egger.

Pro společnost DOORNITE jsou primárními trhy Česká a Slovenská republika, provozujeme společně s našimi partnery obchodní síť 30 značkových prodejen. Úspěšně exportujeme i do dalších 12 evropských zemí například Holandsko, Německo, Itálie, Rakousko nebo Slovinsko a Chorvatsko.

Výroba dveří je soustředěna v Jihlavě a výroba zárubní v Uherském Hradišti. Oba závody jsou vybaveny moderními technologiemi a na všech úrovních pracovních pozic od dělnických po manažerské jsou klíčem naši lidé. Dbáme na to abychom naplnili hodnoty naší společnosti a dostáli tak závazkům směrem k našim zákazníkům, zaměstnancům i ke společenské odpovědnosti.

Historie společnosti

DOORNITE navazuje na tradici, která se začala psát v roce 1957 kdy byl v Jihlavě vytvořen podnik Jihomoravské dřevařské závody, kam se soustředila podstatná část výroby dveří pro bytovou výstavbu v bývalém Československu. V roce 1994 prošly dřevařské závody privatizací, v roce 1997 vznikla a převzala výrobu společnost Kronodoor, která byla v roce 2004 začleněna do skupiny Masonite CZ.

Od 14.6.2021 je tradiční český výrobce opět 100% v českých rukách a působí pod novým názvem DOORNITE s.r.o.

Sestavte si dveře na míru

x

V našem konfigurátoru dveří si sami online vytvoříte dveře podle svých představ. Vyberte si materiál, typ, barvu, výplň a tak dále. Svůj návrh pak pošlete nejbližšímu prodejci a máte hotovo.

vyzkoušet