Bezfalcové dveře

Popis produktu

Interiérové dveře bez polodrážky neboli dveře bezfalcové se pro své elegantní a moderní řešení aktuálně dostávají v popularitě do popředí. Tyto dveře nemají po svém obvodě žádnou tzv. polodrážku a to jim umožňuje po zavření do příslušné dřevěné obložkové zárubně vytvořit rovinu s obložkou, která vystupuje do prostoru od stěny pouze 16 mm. Po zavření dveří nejsou viditelné panty (jsou tzv. skryté). Tyto skryté panty jsou viditelné pouze při otevření dveří a jejich nastavení je možné provést ve třech směrech, aby spára mezi dveřmi a zárubní byla po celém obvodě souměrná. Tyto dveře se osazují buď klasickým mechanickým zámkem nebo magnetickým zámkem a dvěma kusy skrytých pantů. Stavební otvor pro obložkovou dřevěnou zárubeň s bezfalcovými dveřmi je standardní dle tabulky rozměrů, kterou naleznete v novém katalogu DOORNITE 2023.  Montážní návod naleznete přímo ZDE

Nabízené modely dveřních křídel v bezfalcovém provedení  naleznete také  v našem kofigurátoru.  Krok č. 8  v konfigurátoru: PROVEDENÍ – ÚPRAVA DVEŘÍ A ZÁRUBNÍ –BEZFALCOVÁ ÚPRAVA.

 

 

 

 

Parametry

Tloušťka dveří Rozteč zámku
39mm 72mm

Dostupné velikosti dveří v bezfalcové variantě

Celá kategorie hladkých (kromě HPL) a profilovaných (kromě  PVC dřevodekorů) dveří v jednokřídlé variantě (dvoukřídlé na poptání).

 

Bezfalcové dveře Bezfalcové dveře - schéma

Sestavte si dveře na míru

x

V našem konfigurátoru dveří si sami online vytvoříte dveře podle svých představ. Vyberte si materiál, typ, barvu, výplň a tak dále. Svůj návrh pak pošlete nejbližšímu prodejci a máte hotovo.

vyzkoušet