Nejpopulárnější dřevinou je tradičně dub – těžké, stálé a odolné dřevo s krásnou kresbou. Stejnou cestou se ubírá i nabídka moderních materiálů, používaných pro výrobu dveří a podlah.

Dekor: CPL laminát standard Dub corbridge Provedení: ALU vertika, standardní obložka

Kromě hladkých povrchových úprav CPL laminátu získávají na popularitě také povrchové úpravy s 3D texturou evokující surové či hrubě opracované dřevo.

Dekor: CPL laminát premium Bardolino Provedení: Giga, obložka na tupo

Či dokonce synchronizované 3D povrchy, které věrně napodobují praskliny a suky, jejichž kontrast vynikne např. při použití skryté hliníkové zárubně.

Dekor: CPL laminát deluxe Dub halifax Provedení: skrytá zárubeň pro bezfalcové a reverzní dveře

Dekor dřeva je dále možné obohatit kovovými doplňky v decentním stříbrném odstínu – vsazené hliníkové lišty nebo stejně barevné zasklívací rámečky.

Dekor: CPL laminát deluxe Borovice finská - horizontální Provedení: ALU IV, ALU Vertika

Velmi moderní je pak použití černých doplňků v kombinaci s vhodně zvoleným dekorem.

Dekor: CPL laminát deluxe Dub halifax tabákový Provedení: skrytá zárubeň pro ALU II black, černá hrana, bezfalcové provedení + černý tectus, černý Magnetic

Sortiment dveřních plášťů od společnosti Egger umožňuje kombinaci s nábytkem či s podlahou.

Dekor: CPL laminát premium Nebraska Provedení: ALU posuv , + kuchyňská deska Nebraska

Při vhodném použití dveří s příčnou kresbou dřeva (u vybraných dekorů) lze vizuálně až změnit proporce místnosti. Pro dosažení jednotného vzhledu jednotlivých prostor se skvěle hodí dvoudekorové dveře – často najdou využití u vstupních dveří do bytu.

Dekor: CPL laminát deluxe Dub přírodní horizontální Provedení: Dvoukřídlé do pouzdra , + vchodovky s kukátkem (dvoudekor – na chodbu bílé)

Speciální dveře najdou využití v náročnějším prostředí (klima dveře, protihlukové dveře) či při specifických požadavcích zákazníků (protipožární dveře, bezpečnostní dveře, otevírání na kartu).

Dekor: CPL laminát standard Ořech Provedení: Klima dveře , ocelová zárubeň, Protipožární akustické zámkem na kartu + ocelová zárubeň

Řada fóliovaných dveří představuje ekonomické řešení s vynikajícím poměrem cena/výkon, při zachování požadované funkčnosti a nároků na design.

Dekor: Fólie ořech Provedení: Protipožární s kukátkem , + ocelová zárubeň

Rámové dveře jsou sestaveny z obvodového nosného rámu s oblou hranou, ve kterém jsou naskládány jednotlivé panely ve stejném dekoru (typ Panel), případně proložené tvrzeným satinovaným sklem (typ Sklo).

Rámové dveře Victoria sklo, fólie dub šedý

Sestavte si dveře na míru

V našem konfigurátoru dveří si sami online vytvoříte dveře podle svých představ. Vyberte si materiál, typ, barvu, výplň a tak dále. Svůj návrh pak pošlete nejbližšímu prodejci a máte hotovo.

Sestavte si dveře na míru

x

V našem konfigurátoru dveří si sami online vytvoříte dveře podle svých představ. Vyberte si materiál, typ, barvu, výplň a tak dále. Svůj návrh pak pošlete nejbližšímu prodejci a máte hotovo.

vyzkoušet