Nejpopulárnější dřevinou je tradičně dub – těžké, stálé a odolné dřevo s krásnou kresbou. Stejnou cestou se ubírá i nabídka moderních materiálů, používaných pro výrobu dveří a podlah.

Dekor: CPL laminát standard Dub corbridge Provedení: ALU vertika, standardní obložka

Kromě hladkých povrchových úprav CPL laminátu získávají na popularitě také povrchové úpravy s 3D texturou evokující surové či hrubě opracované dřevo.

Dekor: CPL laminát premium Bardolino Provedení: Giga, obložka na tupo

Či dokonce synchronizované 3D povrchy, které věrně napodobují praskliny a suky, jejichž kontrast vynikne např. při použití skryté hliníkové zárubně.

Dekor: CPL laminát deluxe Dub halifax Provedení: skrytá zárubeň pro bezfalcové a reverzní dveře

Dekor dřeva je dále možné obohatit kovovými doplňky v decentním stříbrném odstínu – vsazené hliníkové lišty nebo stejně barevné zasklívací rámečky.

Dekor: CPL laminát deluxe Borovice finská - horizontální Provedení: ALU IV, ALU Vertika

Velmi moderní je pak použití černých doplňků v kombinaci s vhodně zvoleným dekorem.

Dekor: CPL laminát deluxe Dub halifax tabákový Provedení: skrytá zárubeň pro ALU II black, černá hrana, bezfalcové provedení + černý tectus, černý Magnetic

Sortiment dveřních plášťů od společnosti Egger umožňuje kombinaci s nábytkem či s podlahou.

Dekor: CPL laminát premium Nebraska Provedení: ALU posuv , + kuchyňská deska Nebraska

Při vhodném použití dveří s příčnou kresbou dřeva (u vybraných dekorů) lze vizuálně až změnit proporce místnosti. Pro dosažení jednotného vzhledu jednotlivých prostor se skvěle hodí dvoudekorové dveře – často najdou využití u vstupních dveří do bytu.

Dekor: CPL laminát deluxe Dub přírodní horizontální Provedení: Dvoukřídlé do pouzdra , + vchodovky s kukátkem (dvoudekor – na chodbu bílé)

Speciální dveře najdou využití v náročnějším prostředí (klima dveře, protihlukové dveře) či při specifických požadavcích zákazníků (protipožární dveře, bezpečnostní dveře, otevírání na kartu).

Dekor: CPL laminát standard Ořech Provedení: Klima dveře , ocelová zárubeň, Protipožární akustické zámkem na kartu + ocelová zárubeň

Řada fóliovaných dveří představuje ekonomické řešení s vynikajícím poměrem cena/výkon, při zachování požadované funkčnosti a nároků na design.

Dekor: Fólie ořech Provedení: Protipožární s kukátkem , + ocelová zárubeň

Sestavte si dveře na míru

x

V našem konfigurátoru dveří si sami online vytvoříte dveře podle svých představ. Vyberte si materiál, typ, barvu, výplň a tak dále. Svůj návrh pak pošlete nejbližšímu prodejci a máte hotovo.

vyzkoušet