Tři bytové domy Výšina - Havlíčkův Brod

Komplexní dodávka dveří od DOORNITE.


Tři bytové domy v Havlíčkově Brodě s výhledem na krajinu i na centrum města. Domy nabízejí čisté linie a standard odpovídající současným nárokům na bydlení. Představují tak ideální zázemí pro všechny, kdo hledají nadčasové rodinné bydlení, které jde ruku v ruce s komfortem života ve městě.

Dodávka dveří do tří obytných domů se odehrává napříč celým produktovým portfoliem DOORNITE

TYPY DVEŘÍ 

Vstupní bezpečnostní dveře do bytu, interiérové dveře, posuvné dveře do zdi

Součástí dodávky byly plné dveře, prosklené, s falcem.

Výplě dveří DTD - jedná se o dutinovou výtlačně lisovanou dřevotřískovou desku.Dveřní křídlo s touto výplní se vyznačuje vyšší tuhostí a mechanickou odolností, než s výplní voštinovou. Současně je dřevotřísková výplň ve srovnání s výplní voštinovou, odolnější vůči průniku tepla a hluku.

Výplně dveří voština - nejběžněji využívaná výplň do interiérových dveří. Jedná se o tvrzený, vrstvený papír ve tvaru včelích plástev (šestiúhelníků) s průměrem oka 25 mm.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Lakované produkty - top prémiová povrchová úprava HQ lak CLARA 3 x lakované, 3 x broušené a UV vytvrzené ne PUR lak,l tak to je záruka kvalitního provedení. 

Dekory - i zde se nabízí CLARA nebo PUR bílý lak, ale v této zakázce si investor vybral  - Continously Pressed Laminates, ve volném překladu kontinuelně lisovaný laminát šíře 0,2 mm s vysokou odolností proti deformacím a prasklinám, má několik vrstev papíru napuštěného viditelnou pryskyřicí. Do bytů byly vybrány dekory dub šedý, borovice švédská, horizontální orientace dekorů, bílý prémiový lak atd. 

Společnost DOORNITE s.r.o. je největší výrobce interiérových dveří v České republice a ročně vyrobí přes 580 tisíc kusů dveří a zárubní. Vyrábí dveře, které jsou určeny pro novostavby, rekonstrukce bytů a rodinných domů, pro veřejné budovy jako banky, školy, nemocnice, hotely nebo kancelářské prostory.

 

REALIZACE 

Pro-Doma Pardubice 

 

NEJVĚTŠÍ VÝROBCE DVEŘÍ V ČR