POMOHLI JSME ČESKÉ UNII NESLYŠÍCÍCH

Vyslyšeli jsme žádosti o pomoc při rekonstrukci, nebylo co řešit.


Přibližně v polovně roku 2023 se na naši společnost obrátila vedoucí pobočky České unie neslyšících v Kroměříži paní Latíková s žádostí o sponzorskou pomoc.

Pomoc spočívala v dodání několika kusů interiérových dveří do právě rekonstruovaného domu Unie neslyšících. Do domu jsme dodávali dveře VERTIKA v dekoru dub Sonoma včetně zárubní a kování.

A protože se jednalo doslova o rekonstrukci od podlahy, tak jsme pomohli i s dodávkou a pokládkou 30m2 laminátových podlah. 

Celou dodávku jsme realizovali ve spolupráci s naším významným obchodním partnerem firmou Tradix, která se postarala o profesionální montáž dveří tak pokládku podlah.

A jak se o spolupráci vyjádřila přímo Martina Latíková:

Jménem České unie neslyšících Kroměříž bychom Vám rádi vyjádřili naše nejhlubší poděkování za Vaši štědrou podporu. Vaše dary v podobě čtyř dveří, zárubní a podlah do dvou místností v našem centru v Kroměříži pro nás znamenají nesmírně mnoho.

Díky Vaší laskavosti a štědrosti bude naše centrum pro neslyšící mnohem pohodlnější a příjemnější pro všechny, kteří ho navštěvují. Nové dveře a zárubně zajistí větší soukromí klientů a sníží hluk, zatímco nové podlahy budou odolnější a snadněji se udržují.

Vaše podpora nám pomůže lépe sloužit neslyšící komunitě v Kroměříži a okolí. Jsme Vám nesmírně vděční za Vaši pomoc a štědrost.

S pozdravem a úctou,

Česká unie neslyšících Kroměříž

Pravidelně se v průběhu roku na DOORNITE obrací mnoho firem s podobnými žádostmi, ale není v našich možnostech vyhovět všem. Sponzorujeme sportovce, kulturu hudební festivaly a tyto aktivity jsou naplánované dlouhodobě, ale v případě pomoci pro ČUN nebyl skutečně co řešit.

Chceme všem klientům domu ČUN v Kroměříži popřát příjemný pobyt v prostředí jejich nově zrekonstruovanému domu.