Komplexní dodávka dveří

Bezstarostná sousedská atmosféra, pocit bezpečí, dostatek soukromí a skvělé spojení s centrem Prahy.


To vše nabízí rezidenční projekt Na Pramenech, prakticky umístěný na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic. Elegantně pojaté řadové domy a dvojdomy, každý s vlastní zahradou, kombinují čisté linie a standard odpovídající současným nárokům na bydlení. Představují tak ideální zázemí pro všechny, kdo hledají nadčasové rodinné bydlení, které jde ruku v ruce s komfortem života ve městě.

Dodávka dveří do 71 rodinných domů se odehrává napříč celým produktovým portfoliem DOORNITE.

TYPY DVEŘÍ 

Interiérové, vstupní do bytu nebo klima dveře mezi obytnou částí a vstupem do garáže. 

Součástí dodávky byly plné dveře, prosklené, bezfalcové nebo s falcem.

Výplń dveří DTD - jedná se o dutinovou výtlačně lisovanou dřevotřískovou desku.Dveřní křídlo s touto výplní se vyznačuje vyšší tuhostí a mechanickou odolností, než s výplní voštinovou. Současně je dřevotřísková výplň ve srovnání s výplní voštinovou, odolnější vůči průniku tepla a hluku.

Výplň dveří voština - nejběžněji využívaná výplň do interiérových dveří. Jedná se o tvrzený, vrstvený papír ve tvaru včelích plástev (šestiúhelníků) s průměrem oka 25 mm.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Lakované produkty - top prémiová povrchová úprava HQ lak CLARA 3 x lakované, 3 x broušené a UV vytvrzené ne PUR lak,l tak to je záruka kvalitního provedení. 

Dekory - i zde se nabízí CLARA nebo PUR bílý lak, ale v této zakázce si investor vybral CPL laminat De Luxe - Continously Pressed Laminates, ve volném překladu kontinuelně lisovaný laminát šíře 0,2 mm s vysokou odolností proti deformacím a prasklinám, má několik vrstev papíru napuštěného viditelnou pryskyřicí. 

KOVÁNÍ

Veškeré kliky / kování jsou od renomovasného českého výrobce M&T 

Společnost DOORNITE s.r.o. je největší výrobce interiérových dveří v České republice a ročně vyrobí přes 580 tisíc kusů dveří a zárubní. Vyrábí dveře, které jsou určeny pro novostavby, rekonstrukce bytů a rodinných domů, pro veřejné budovy jako banky, školy, nemocnice, hotely nebo kancelářské prostory.