Volné pozice

Patříme mezi významné zaměstnavatele v kraji Vysočina a Jihomoravském kraji. Aktuálně zaměstnáváme 220 zaměstnanců po celé ČR. Převážná část pracuje v Jihlavě, kde společnost sídlí.

Volná místa v Jihlavě

IT Administrátor - junior

Co vás čeká

  • Podpora uživatelů, poradenství, řešení uživatelských požadavků a problémů
  • Správa HW a SW, instalace, konfigurace a preventivní údržba počítačů, tiskáren, terminálů a dalších koncových zařízení
  • Evidence a inventarizace IT techniky
  • Správa uživatelských oprávnění
  • Do budoucna správa AD, síťových prvků, serverů a ERP společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Všeobecný rozhled a orientace v oblasti IT
  • Znalost OS Microsoft Windows
  • Dobrá uživatelská znalost MS Office
  • Zkušenosti se správou MS Windows Server / MS Active Directory výhodou
  • Zájem o aktuální dění v IT oboru a chuť se dále rozvíjet a učit se nové věci
  • Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, optimismus
  • Schopnost snadno identifikovat a diagnostikovat problém
  • Analytické a logické myšlení, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost a samostatnost

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavou práci s možností dalšího karierního posunu
  • firemní benefity jako dovolená navíc, 13. plat, dotované stravování, pružnou pracovní dobu, notebook a mobilní telefon, firemní produkty za zvýhodněnou cenu, příspěvek na penzijní pojištění, ...

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Jihlava - Hruškové Dvory 82
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel:

DOORNITE s.r.o.

Kontaktní osoba:

Pavel Babička

Adresa:

Hruškové Dvory 82, 58601 Jihlava, Česká republika

Telefon:

567 121 419

tel.: +420 567 121 419
e-mail: kariera@doornite.cz

Sestavte si dveře na míru

x

V našem konfigurátoru dveří si sami online vytvoříte dveře podle svých představ. Vyberte si materiál, typ, barvu, výplň a tak dále. Svůj návrh pak pošlete nejbližšímu prodejci a máte hotovo.

vyzkoušet