For Arch 2022

Pozvánka a 33 mezinárodní stavební veletrh


stáhněte si vstupenku ZDARMA 

Své novinky představí DOORNITE ve dnech 20. – 24. 9. 2022 v Praze, na výstavišti PVA v Letňanech, hala 3, expozice A07.

Během tohoto roku jsme se zaměřili na inovace nejen v oblasti designu, ale i na zavedení nových produktových řad interiérových dveří a posuvů. V DOORNITE jsme schopni rychle reagovat na změny preferencí zákazníků v trendech barevnosti dekorů, designu a funkčnosti. 

CLARA, bílé interiérové dveře

Je vaší preferencí bílá barva? Přijďte se podívat na naši řadu třikrát lakovaných bílých dveří CLARA. Třikrát broušené, tři vrstvy vodou ředitelného HQ laku a UV vytvrzeno. To je špičková povrchová úprava, kterou ocení zákazníci, kteří vyžadují perfektní vzhled, vysokou odolnost a kvalitu.

BÁRA, kování nominované na Grand Prix 2022

Kování je nedílnou součástí dveří a svým provedením hraje důležitou roli v konečném designu dveří. V detailu tkví „ďábel“ a detailem u dveří je kování. Abychom našim dveřím dodali detail v podobě skutečného šperku, obrátili jsme se s naším požadavkem na designéra Romana Ulicha. Výsledkem je unikátní podoba kování, které má rafinovaný design, špičkovou ergonomii to vše podtržené titanovým povrchem aplikovaným vysoce kvalitní povrchovou úpravou. Kování nabízíme ve třech provedeních - nerez, metalická černá nebo bílá barva. 

COMPACT LINE, protipožární dveře vhodné do bytu, veřejných i průmyslových budov

LUME EXTRA Acoustic jsou protipožární akustické a bezfalcové dveře v dvoudílných ocelových zárubních HSE s 30 minutovou požární odolností, které je možné instalovat i do sádrokartonové příčky v tloušťce již od 100 mm. Dveře lze osadit i novým typem hotelového kování STAR. DOORNITE má ověřenou protipožární odolnost v dvourámových ocelových zárubní HSE a Kooperativa, v hliníkových skrytých zárubních JAP i v dřevěných obložkových zárubních. LUME EXTRA Acoustic lze instalovat i jako vstupní dveře do bytu nebo do hotelů, bank, kanceláří a průmyslových objektů.