O nás

České dvere pre vás vyrábame už viac ako pol storočia. Pozrite sa, ako sme začínali.

Díky moderním výrobním technologiím, zkušenostem a našim designérům jsme schopni vyjít vstříc stále náročnějším požadavkům trhu a přáním zákazníků. Vyrábíme krásné interiérové a vstupní dveře, které nabízejí více bezpečí, funkčnosti, pohodlí, světla, smart doplňků a vyrobíme dveře atypických rozměrů. Od léta 2022 nabízíme unikátní možnost kombinovat naše dveře s laminátovými podlahami značky Egger.

Pro společnost DOORNITE jsou primárními trhy Česká a Slovenská republika, provozujeme společně s našimi partnery obchodní síť 30 značkových prodejen. Úspěšně exportujeme i do dalších 12 evropských zemí například Holandsko, Německo, Itálie, Rakousko nebo Slovinsko a Chorvatsko.

Výroba dveří je soustředěna v Jihlavě a výroba zárubní v Uherském Hradišti. Oba závody jsou vybaveny moderními technologiemi a na všech úrovních pracovních pozic od dělnických po manažerské jsou klíčem naši lidé. Dbáme na to abychom naplnili hodnoty naší společnosti a dostáli tak závazkům směrem k našim zákazníkům, zaměstnancům i ke společenské odpovědnosti.

Historie společnosti

DOORNITE navazuje na tradici, která se začala psát v roce 1957 kdy byl v Jihlavě vytvořen podnik Jihomoravské dřevařské závody, kam se soustředila podstatná část výroby dveří pro bytovou výstavbu v bývalém Československu. V roce 1994 prošly dřevařské závody privatizací, v roce 1997 vznikla a převzala výrobu společnost Kronodoor, která byla v roce 2004 začleněna do skupiny Masonite CZ.

Od 14.6.2021 je tradiční český výrobce opět 100% v českých rukách a působí pod novým názvem DOORNITE s.r.o.

Zostavte si dvere na mieru

x

V našom konfigurátore dverí si sami online vytvoríte dvere podľa svojich predstáv. Vyberte si materiál, typ, farbu, výplň a tak ďalej. Svoj návrh potom pošlite najbližšiemu predajcovi a máte hotovo.

Vyskúšať