Volné pozice

Patříme mezi významné zaměstnavatele v kraji Vysočina a Jihomoravském kraji. Aktuálně zaměstnáváme 220 zaměstnanců po celé ČR. Převážná část pracuje v Jihlavě, kde společnost sídlí.

Volná místa v Jihlavě

Projektový manager pro Supply Chain

Máte zkušenosti s obdobnou pozicí? Potom máme nabídku přímo pro vás.

Společnost MASONITE CZ patří k největším výrobcům dveří v České republice. Je to společnost, která prodává své výrobky do různých sektorů na trhu, od dodávek pro velkoobchodní řetězce až do sítí prodejen se stavebním materiálem.

V současné chvíli hledáme do našeho Supply Chain týmu v Jihlavě novou kolegyni/nového kolegu na pozici "Projektový manažer".

Projektový manažer pro Supply Chain

Co vás čeká
Vedení a koordinace projektů pro Supply Chain (od nákupu, přes interní procesy až k dodání zákazníkovi)
Zodpovědnost za dodržování termínových plánů
Efektivní rozdělování práce v rámci projektů
Komunikace s kolegy ze všech oddělení napříč firmou, kteří zajišťují jednotlivé fáze projektů
Technická podpora projektů
Důležitější než vzdělání je pro nás:
Proaktivní přístup
Nebát se změnit roky zaběhlé postupy a dokázat motivovat spolupracovníky ke změně procesu
Aktivní / pokročilá znalost MS Office
Zodpovědnost a spolehlivost
Výborné organizační schopnosti
Komunikativní osobnost
Odolnost vůči stresu
Časová flexibilita
Výhodou bude, pokud budete umět/mít:
Zkušenost s řízením projektů
Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (další nejbližší kolegové sedí v UK a Irsku)

Co vám můžeme nabídnout
zajímavou práci s možností dalšího karierního posunu
firemní benefity jako dovolená navíc, 13. plat, dotované stravování, pružnou pracovní dobu, notebook a mobilní telefon, firemní produkty za zvýhodněnou cenu, příspěvek na penzijní pojištění, ...
V případě zájmu neváhejte a pošlete nám životopis spolu s motivačním dopisem!

Informace o pozici
Společnost: Masonite CZ spol. s r.o.
Adresa: Jihlava – Hruškové Dvory
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl, Logistik, Specialista logistiky, Supply Chain Specialist

Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Masonite CZ, spol. s r.o., Pavel Babička, kariera@masonite.com
Hruškové Dvory 82, 58601 Jihlava, Česká republika
567 121 419

Pavel Babička

tel.: +420 567 121 419
e-mail: kariera@masonite.com

Sestavte si dveře na míru

V našem konfigurátoru dveří si sami online vytvoříte dveře podle svých představ. Vyberte si materiál, typ, barvu, výplň a tak dále. Svůj návrh pak pošlete nejbližšímu prodejci a máte hotovo.

x

vyzkoušet
Konfigurátor dveří