Lakování CLARA prémiovým třívrstvým HQ lakem s UV vytvrzováním dodává hladkým i profilovaným dveřím punc elegance. V bezfalcové úpravě s použitím dveřního kování Magnetic se jedná o takřka puristický design.

Interiérové dveře Doornite Quatro CLARA HQ bílý lak, prosklení Linea s černým rámečkem, bezfalcové provedení, kování Magnetic

Bílé dveře Laminát CPL premium bílá pro univerzální využití v domácnostech, komerčních prostorech i pro průmyslové účely, se vyznačují vysokou odolností a snadnou úržbou.

Interiérové dveře Doornite Laminát CPL Premium Bílá

Designoví detailisti si takové dveře rádi doladí vsazenými hliníkovými lištami ve stříbrné či černé barvě a doplní o odpovídající doplňky stejného odstínu (klika, panty).

Interiérové dveře Doornite Laminát CPL Premium Bílá v provedení ALU posuv Black a ALU IV Black

Dveře s nejodolnější povrchovou úpravou HPL laminát se často používají do náročných podmínek průmyslových a komerčních provozů, takže skvěle poslouží i na nejdůležitějším místě vašeho domova – vstupních bezpečnostních dveřích.

Interiérové dveře Doornite Laminát HPL Bílá Egger W980 s protipožární úpravou

Komu přijdou hladké dveře fádní, sáhne po dveřích s prolisy, které dodají prostoru více dynamiky. Různé typy prolisů lze použít do moderních minimalistických interiérů přes populární retro až po vyloženě historizující prostory.

Interiérové dveře Doornite Dakota sklo 4/4 černé

Do klasických interiérů, na chalupy či do stylového ubytování se hodí profilované dveře z řady Classic. I ty se vyrábějí v protipožární úpravě a lze je použít jako vstupní dveře.

Interiérové dveře Doornite Classic, se strukturou bílý lak v provedení Odysseus

Dveře opatřené 3D polypropylenovou fólií imitující jemnou strukturu dřeva dodají vašemu domovu útulnost i na dotek.

Interiérové dveře Doornite 3D fólie bílá pór, s prosklením Superior ve dvoukřídlém provedení s posuvem do stavebního pouzdra

Rámové dveře jsou sestaveny z obvodového nosného rámu s oblou hranou, ve kterém jsou naskládány jednotlivé panely ve stejném dekoru (typ Panel), případně proložené tvrzeným satinovaným sklem (typ Sklo).

Rámové dveře Doornite Britannia mikrolaminát Panel s posuvným kompletem s garnýží, a dorazovým hranolem

Dveře AQUA EXTREM jsou takřka nezničitelné technické dveře (např. lze je omývat tlakovou vodou nebo čistit párou), které si však stále udržují eleganci interiérových dveří.

Interiérové dveře Doornite AQUA EXTREM

Základní řada bílých lakovaných dveří BASIC představuje ekonomické řešení s vynikajícím poměrem cena/výkon.

Interiérové dveře Doornite BASIC bílý lak Vertika sklo

Sestavte si dveře na míru

x

V našem konfigurátoru dveří si sami online vytvoříte dveře podle svých představ. Vyberte si materiál, typ, barvu, výplň a tak dále. Svůj návrh pak pošlete nejbližšímu prodejci a máte hotovo.

vyzkoušet