Novinka ULTRAMAT

Největší český výrobce dveří DOORNITE představuje novou modelovou řadu ULTRAMAT.


Dveře ULTRAMAT od společnosti DOORNITE, to jsou dveře s nepřekonatelnou úrovní matu, se sametovou texturou a úpravou zabraňující vzniku otiskům prstů známou také pod pojmem antifinger. 

Povrch dveří ULTRAMAT je tvořen vysokotlakým laminátem (HPL) o tloušťce 0,8 mm, který je extrémně odolný vůči mechanickému poškození a jehož výhodou je snadná údržba povrchu a to i různými druhy čistících prostředků používaných v průmyslu nebo zdravotnictví. Díky svým vlastnostem jsou dveře ULTRAMAT vhodné do prostor a objektů s vysokou frekvencí pohybu jako jsou školy, zdravotnická zařízení, obchodní centra atd., ale díky svému vysoce estetickému vzhledu si své místo nachází i v domácnostech.ULTRAMAT se navíc může pochlubit i antibakteriálními vlastnostmi.

Dveře ULTRAMAT jsou určeny do kovových nebo obložkových CPL zárubní ve shodném dekoru, rámečky mají povrchovou úpravu také ve shodném CPL dekoru.

Rozměry:

Jednokřídlé - 60 - 90, 100, 110 / 197, 210

Dvoukřídlé - 125, 145, 160, 165, 180, 185 / 197, 210

Ucelenou nabídku interiérových dveří, povrchových úprav, dekorů, doplňků najdete na webu DOORNITE nebo se obraťte na naše prodejce.

V ČR máme více 440 prodejních míst. 

www.doornite.cz