O nas

Podjetje DOORNITE s.r.o. je največji proizvajalec notranjih vrat na Češkem in letno izdela več kot 580 tisoč kosov vrat in podbojev. Izdeluje vrata za novogradnje, prenovljena stanovanja in družinske hiše ter vrata za javne stavbe, kot so banke, šole, bolnišnice, hoteli ali pisarne.

Díky moderním výrobním technologiím, zkušenostem a našim designérům jsme schopni vyjít vstříc stále náročnějším požadavkům trhu a přáním zákazníků. Vyrábíme krásné interiérové a vstupní dveře, které nabízejí více bezpečí, funkčnosti, pohodlí, světla, smart doplňků a vyrobíme dveře atypických rozměrů. Od léta 2022 nabízíme unikátní možnost kombinovat naše dveře s laminátovými podlahami značky Egger.

Pro společnost DOORNITE jsou primárními trhy Česká a Slovenská republika, provozujeme společně s našimi partnery obchodní síť 30 značkových prodejen. Úspěšně exportujeme i do dalších 12 evropských zemí například Holandsko, Německo, Itálie, Rakousko nebo Slovinsko a Chorvatsko.

Výroba dveří je soustředěna v Jihlavě a výroba zárubní v Uherském Hradišti. Oba závody jsou vybaveny moderními technologiemi a na všech úrovních pracovních pozic od dělnických po manažerské jsou klíčem naši lidé. Dbáme na to abychom naplnili hodnoty naší společnosti a dostáli tak závazkům směrem k našim zákazníkům, zaměstnancům i ke společenské odpovědnosti.

Historie společnosti

DOORNITE navazuje na tradici, která se začala psát v roce 1957 kdy byl v Jihlavě vytvořen podnik Jihomoravské dřevařské závody, kam se soustředila podstatná část výroby dveří pro bytovou výstavbu v bývalém Československu. V roce 1994 prošly dřevařské závody privatizací, v roce 1997 vznikla a převzala výrobu společnost Kronodoor, která byla v roce 2004 začleněna do skupiny Masonite CZ.

Od 14.6.2021 je tradiční český výrobce opět 100% v českých rukách a působí pod novým názvem DOORNITE s.r.o.