Volné pozice

Patříme mezi významné zaměstnavatele v kraji Vysočina a Jihomoravském kraji. Aktuálně zaměstnáváme 220 zaměstnanců po celé ČR. Převážná část pracuje v Jihlavě, kde společnost sídlí.

Volná místa v Jihlavě

Technolog výroby - junior

Máte zkušenosti s obdobnou pozicí? Potom máme nabídku přímo pro vás.

Společnost MASONITE CZ patří k největším výrobcům dveří v České republice. Je to společnost, která prodává své výrobky do různých sektorů na trhu, od dodávek pro velkoobchodní řetězce až do sítí prodejen se stavebním materiálem.

V současné chvíli hledáme do našeho týmu v Jihlavě novou kolegyni/nového kolegu na pozici Technolog.

Co vás čeká
První týden ve výrobě, abyste pochopil/a výrobní proces a poznal/a stroje, na kterých vyrábíme a se kterými pracujeme
Tvorba technologických postupů
Zajištění technologické přípravy
Zkoušení a zavádění nových technologických postupů
Vedení veškeré související dokumentace - pracovní instrukce
Spolupráce se seniorním technologem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
SŠ/VŠ nejlépe technického směru
Znalosti a zkušenosti s normování technologických časů
Schopnost programování CNC
Zkušenosti s výběrem a testování nářadí a nástrojů, normováním spotřeby
Znalosti 5S a lean metodik
AJ na úrovni alespoň B1
Zájem o obor a chuť učit se novým věcem = proaktivní přístup

Výhodou bude, pokud budete umět
Zkušeností s TPM
Zkušenosti s opracováním dřeva
Zkušenosti s barvícími technologiemi
Znalosti kontrolních plánů a FMEA
Základní znalost kreslení v 2D nebo 3D programech jako AutoCAD, SolidWorks, Inventor atd

Co vám můžeme nabídnout
stabilní zaměstnání s možností dalšího karierního posunu
firemní benefity jako dovolená navíc, 13. plat, dotované stravování, pružnou pracovní dobu, notebook a mobilní telefon, firemní produkty za zvýhodněnou cenu, příspěvek na penzijní pojištění, atd.
V případě zájmu neváhejte a pošlete nám životopis spolu s motivačním dopisem: kariera@masonite.com.

Informace o pozici
Společnost: Masonite CZ spol. s r.o.
Adresa: Jihlava – Hruškové Dvory
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technolog výroby

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Hruškové Dvory 82, 58601 Jihlava, Česká republika
567 121 419

Pavel Babička

tel.: +420 567 121 419
e-mail: kariera@masonite.com

Sestavte si dveře na míru

V našem konfigurátoru dveří si sami online vytvoříte dveře podle svých představ. Vyberte si materiál, typ, barvu, výplň a tak dále. Svůj návrh pak pošlete nejbližšímu prodejci a máte hotovo.

x

vyzkoušet
Konfigurátor dveří