Volné pozice

Patříme mezi významné zaměstnavatele v kraji Vysočina a Jihomoravském kraji. Aktuálně zaměstnáváme 220 zaměstnanců po celé ČR. Převážná část pracuje v Jihlavě, kde společnost sídlí.

Volná místa v Uherském Hradišti

Obchodní zástupce pro Slovensko

Náplň práce
Komplexní péče o zákazníky, která v sobě zahrnuje:
konzultace
obchodní prezentace
zpracovávání obchodních nabídek
vedení obchodních jednání
spolupráce při řešení reklamací
technické školení obchodních partnerů
spolupráce na marketingových aktivitách
monitoring trhu
monitoring projektových zakázek
Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Požadujeme
SŠ vzdělání
Praxi v obchodní činnosti (minimálně 5 let)
Samostatný přístup k plnění úkolů
Schopnost a ochotu rychle se učit
Časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení
Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
Řidičský průkaz sk. B
Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme
náročnou, ale velmi zajímavou a perspektivní práci
zázemí jedné z nejúspěšnějších společností v oboru
motivující odměňovací systém
zaměstnanecké benefity

Pavel Babička

tel.: +420 567 121 419
e-mail: kariera@doornite.cz

Sestavte si dveře na míru

V našem konfigurátoru dveří si sami online vytvoříte dveře podle svých představ. Vyberte si materiál, typ, barvu, výplň a tak dále. Svůj návrh pak pošlete nejbližšímu prodejci a máte hotovo.

x

vyzkoušet
Konfigurátor dveří