Chcete expres dveře?

1. Podívejte se na nabídku
2. Vyberte si prodejce

Dostupnost dveří dle aktuálních skladových zásob.

DOORNITE Expres je speciální program vybraných dveří, ve kterém se objevují dveře, zárubně, podlahy, příslušenství, které jako jediní v České republice dodáme do 5 dnů našemu zákazníkovi. Nikdo jiný takovou nabídku na českém trhu není schopen zajistit.

DOORNITE Expres nabízí provedení interiérových dveří s voštinovou výplní s lakovaným povrchem BASIC, který oceníte v případě, kdy je hlavním měřítkem nízká cena a nehledíte příliš na odolnost, bezpečnostní vlastnosti nebo kvalitu povrchu.

DOORNITE Expres nabízí povrchovou úpravu BIANCA. V případě lakovaného povrchu BIANCA se jedná o skvělý poměr cena / kvalita. V tomto případě jde o vyšší třídu laku, který je uprostřed mezi naším základním lakem BASIC a prémiovým lakem CLARA. BIANCA je dodávána jak s výplní DTD - dřevotříska, tak s levnější voštinovou výplní. Povrch BIANCA uspokojí náročnější zákazníky, kteří preferují kvalitu i design.

DOORNITE Expres dále nabízí i povrchovou úpravu folie - kašír. V programu DOORNITE Expres se jedná o kategorii dveří, který má nejširší nabídku dekorů dřevin - buk, dub, ořech v různých barevných i strukturovaných provedeních.

DOORNITE Expres nabízí i nejpopulárnější povrchovou úpravu CPL. Jednoznačnými výhodami CPL povrchů jsou vysoká odolnost proti mechanickému poškození a snadná péče. Nabídka obsahuje bílou barvu a populární dekory dřevin.

Sestavte si dveře na míru

x

V našem konfigurátoru dveří si sami online vytvoříte dveře podle svých představ. Vyberte si materiál, typ, barvu, výplň a tak dále. Svůj návrh pak pošlete nejbližšímu prodejci a máte hotovo.

vyzkoušet